ks. Piotr Pawlukiewicz - "Wstań. Albo będziesz świętym, albo będziesz nikim" (audiobook)

lutego 25, 2016

Jestem świeżo po przesłuchaniu nowego audiobooka ks. Pawlukiewicza znanego jako "legenda polskiego kaznodziejstwa" pt. Wstań. Albo będziesz świętym, albo będziesz nikim.

Uważam, że treści są idealne na obecny czas Wielkiego Postu (choć nie tylko). Ks. Piotr mówi, że nie można być TROCHĘ świętym. Nie można PRÓBOWAĆ być świętym. Powinniśmy jej pragnąć w 100%. Stawia nam pytanie: kim naprawdę jesteś? Powinniśmy zajrzeć wgłąb siebie. 
Nagranie inspiruje do przemyśleń na temat kryzysu i powstawania z upadków na drodze do bycia tym, kim powołał nas Bóg.
Całość opowiedziana jest w charakterystyczny dla ks. Piotra sposób, pełen życiowych anegdot i humoru. Długo jeszcze po ich wysłuchaniu "wgryzają" się w nasze serce i pobudzają do zmian.
Ja ze swojej strony polecam bardzo!


Z nagrania dowiesz się m.in.:
Kiedy jesteś najbardziej sobą?
Czy świętość to nieskazitelność?
Skąd czerpać siłę, aby się podnieść?
Po co kłócić się z Bogiem?
Skąd masz wiedzieć, czego chcesz naprawdę? 


Takie rekolekcje w formie mp3 które można zabrać wszędzie i posłuchać o każdej porze dnia i nocy. Nagranie trwa 104 min., można je zamówić i od razu pobrać tu, jeśli jednak wolisz wersję z CD i książeczką zajrzyj tu

Ks. Piotr wiele zmienił w moim życiu a także kilku bliskich mi osób, jego słowa trafiają w serce i sprawiają, że zaczynamy inaczej wszystko postrzegać... Ks. Piotr Pawlukiewicz (ur. 1960 r.) - doktor teologii pastoralnej, rekolekcjonista. Głosi kazania dla studentów w warszawskim kościele św. Anny. Prowadzi wykłady z homiletyki dla alumnów Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Był kapelanem kaplicy w Sejmie RP i duszpasterzem parlamentarzystów. Prowadzi liczne rekolekcje w kraju i dla środowisk polonijnych. (źródło)


Pamiętaj, albo będziesz świętym albo będziesz nikim... 
Do nieba pójdą tylko święci.

DECYZJA! 
Ja jestem to co decyduje, a nie to co czuje...Audiobook został zakupiony ze środków własnych.

Źródło zdjęcia

You Might Also Like

1 komentarze

A Ty co o tym myślisz? :-)

Czytam

Zapisz się na newsletter