O mnie
Diana, rocznik '93


Dolnoślązaczka (ale mieszkająca w Krakowie), córka, podwójna siostra, matka chrzestna, z wykształcenia filolog, z natury urodzony obserwator-psycholog... tych funkcji można by jeszcze wymieniać sporo, ale jestem przede wszystkim kobietą i to ona określa moją osobowość. 
Wrażliwość, empatia, zrozumienie to cechy często wymieniane jako te najbardziej pozytywne i pożądane. Jednak żeby nie było... mam też wady. Potrafię być uparta i niecierpliwa, ale pracuję nad tym. Dla dobra siebie samej, przyszłego męża i naszych dzieci. 

"Ich ozdobą niech będzie nie to, co zewnętrzne: uczesanie włosów i złote pierścienie ani strojenie się w suknie, ale wnętrze serca człowieka o nienaruszalnym spokoju i łagodności ducha, który jest tak cenny wobec Boga." [1 P 3, 3-4]


Piszę dla Was od 01 marca 2015!

Wszystkie zdjęcia publikowane na tym blogu są mojego autorstwa (chyba że podpis wskazuje inaczej). Zabraniam ich kopiowanie oraz wykorzystywania bez mojej wiedzy i pisemnej zgody - wg ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83)

Czytam

Zapisz się na newsletter