#odkrycia tygodnia 3

maja 05, 20161. KURS NOWE ŻYCIE; DOTYK BOGA


Z Kursem Nowe Życie pierwszą styczność miałam ok. 3 lat temu. Przyznam, że gdzieś ciekawość od tamtego czasu się we mnie uchowała. Następnie grudzień 2015 - znajomy poleca mi obejrzeć świadectwo Witka Wilka (po pewnym czasie skojarzyłam, że udzielał je na kanale Dotyk Boga). Wiecie, że BÓG JEST DOBRY i do miasta gdzie studiuję przyjechał w tym roku ks. Artur Sepioło z Gliwic głosić rekolekcje wielkopostne* razem z innymi członkami wspólnoty (który jak się okazało jest przewodniczącym Szkoły Nowej Ewangelizacji w Polsce!). Tak też poznałam Dotyk Boga. (*I żeby było ciekawiej styczność z ks. Arturem po raz pierwszy miałam podczas sakramentu pokuty, w dniu którym potem głosił słowo Boże.) 
Od tamtego czasu się w to po prostu wkręciłam i tak też ciągnie mnie do zapisania się na Kurs Nowe Życie co zapewne niedługo uczynię :) 


Bloga Michaliny poznałam o ile dobrze pamiętam dzięki MOCNYM. Od razu urzekła mnie jej wrażliwość, podobne gusta jeśli chodzi o styl, tematyka bloga no i to, że jesteśmy rówieśniczkami.
3. ARTYKUŁ na BLOGU KASI FRUŻYŃSKIEJ

Tak też moją uwagę przykuła wspomniana książka Gottmana (którą mam i czeka na przeczytanie!) Kto lubuje się w psychologii relacji na pewno się na blogu Kasi odnajdzie.4. BLOG SOKOWIRÓWKA

Blog poznany też dzięki MOCNYM (w serii Mocne Małżeństwo Ania i Artur udzielali wywiadu). Kto lubi zdrowo się odżywiać i pić soki czy smoothies będzie miał nowe inspiracje do wypróbowania.5. TAKA JAK TY

Siostra Apostolinka Anna Maria Pudełko opowiada o Bożej koncepcji kobiecości na podstawie Litanii Loretańskiej. Codziennie nowe odcinki!

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Widzę, ze dotarłas na bardzo fajne stronki, sama chętnie na nie zajrzę. Dziękuję i pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

A Ty co o tym myślisz? :-)

Czytam

Zapisz się na newsletter